Letné Tourism X Games 2019

V letošním roce se budou letní hry konat v krásném prostředí Seneckých jezer. V pátek 6. září 2019 na Seneských jezerech. Registrace mezi 8:00 – 10:00. Příjezd na místo akce ideálně ve čtvrtek večer.

Tento letní ročník budeme soubojem česko - slovenských týmů z cestovního ruchu a jsou také pozvaní zahraniční partneři z Polska, Německa - CK/CA.

Tento ročník má i charitativní rozměr a 5 % ze startovného jde na organizaci Zdravotní Klauni, která působí v nemocnicích na dětských odděleních na Slovensku i v České republice.

Den plný sportu a networkingu tentokráte v Senci vám poskytne skvělou příležitost změřit svoje síly s konkurencí v bitvě na body a vteřiny. Účastníci si jako obvykle vyzkouší tradiční i méně obvyklé letní sporty. Krásy jezer si účastníci užijí při závodu na šlapadlech nebo paddle boardu, další zajímavé a netradiční disciplíny budou postupně odtajňovány na webových stránkách projektu.

Přihlásit se můžete přímo zde na webových stránkách:

On-line přihláška

Příjezd týmů je plánován ve čtvrtek odpoledne / večer. Celý pátek bude probíhat sportovní den. A vrcholem večera bude samozřejmě vyhlašování vítězů, kteří si odnesou památeční trofej a zajímavé ceny jako je ubytování v hotelech po celé Evropě či vouchery do top restaurací a další. Večer doprovodí jako obvykle bohatý raut a zábavnou večerní show zajistí umělci z Česka i Slovenska, večer samozřejmě doprovodí i produkce DJ a pro odvážné bude následovat i karaoke. Nebude chybět ani ochutnávka výborných slovenských vín.

Startovné činí 285 EUR / 3 členný tým a zahrnuje účast na všech šesti sportovních aktivitách včetně cateringu (snídaně, čtvrteční večeře, páteční oběd, slavnostní galavečer s rautem, po celý den bude k dispozici pitný režim), speciální večerní show.

Ubytování si hradí účastníci zvlášť a Holliday Village (24 EUR/osoba na noc se snídaní) a nebo v Hotelu Zátoka, nám poskytl přenocování za speciální cenu na noc 31 EUR/osoba se s. 

Možnost ubytování za zvýhodněných podmínek již ze středy na čtvrtek a nebo i ze soboty na neděli.

Hlavní partneři

Těšíme se na viděnou na začátku září v Senci,

Ing. Filip Remenec a celý tým TXG